Szybki wypad nad morze ze Szczecina? Tylko wypożyczonym autem!

0
1816
Szybki wypad nad morze ze Szczecina? Tylko wypożyczonym autem!

Wbrew temu co sądzi wiele osób Szczecin nie leży nad samym brzegiem Morza Bałtyckiego. Leży na Pobrzeżu Szczecińskim, nad rzeką Odrą i nad jeziorem Dąbie. Z drugiej strony morze znajduje się w tak niewielkiej odległości od Szczecina, że bardzo dobrym pomysłem jest weekendowy, a nawet kilkugodzinny wypad nad morze. Na pewno jest to świetny pomysł kiedy człowiek potrzebuję chociaż na chwilę oderwać się od trudów dnia codziennego. Jeżeli nie mamy własnego auta bardzo dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z firm typu wypożyczalnia samochodów szczecin jest jednym z miast, w którym znajdziemy oddziały przedsiębiorstw świadczących takie usługi.

Potrzebujesz relaksu? Jedź nad morze!

Co może być bardziej relaksującą aktywnością niż długi spacer po plaży? Czy znajdziemy bardziej relaksujący i uspokajający widok niż łagodne fale? Odpowiedź na oba pytania brzmi stanowczo „nie”. Przytłoczeni masą obowiązków zawodowych, w obecnej sytuacji w większości wykonywanych zdalnie, ludzie potrzebują jeszcze mocniej kontaktu z naturą i spokoju, który z niego płynie. Kilka głębokich wdechów powietrza pełnego jodu i kilka minut wsłuchiwania się w szum morza potrafią zdziałać cuda dla naszych skołatanych nerwów i przebodźcowanego umysłu. Czas nad Morzem Bałtyckim oferuje mnóstwo pięknych widoków – czerwonopomarańczowe zachody słońca, morze rozciągające się na całym szerokim horyzoncie i piaszczyste plaże. To wszystkie cuda mogą być dostępne dzięki wypożyczeniu samochodu już po około półtorej godziny jazdy, które zajmuje zazwyczaj pokonanie stu kilometrów ze Szczecina nad morze.

Jak sprawnie wypożyczyć auto na weekendową wycieczkę?

Jeżeli nie możemy pozwolić sobie na dłuższy urlop nie trzeba tracić czasu na przemieszczanie się pociągiem lub innymi publicznymi środkami transportu. Wystarczyć skorzystać z wypożyczalni samochodów.  Jest to łatwiejsze niż sądzimy. Wybrane auto można zamówić przez internet i umówić się na podstawienie w dowolnym miejscu bez dodatkowych opłat. Nie ma konieczności płacenia kaucji. Nie musimy też obawiać się zwiększenia kosztów kiedy spontanicznie postanowimy objechać całe wybrzeże, ponieważ nie ma limitu kilometrów, które możemy przejechać wypożyczonym autem. Zatem koszt wypożyczenia, który zaakceptujesz na samym początku, będzie też ceną, którą finalnie zapłacisz. Dzięki temu jest możliwość niewielkim kosztem zyskać coś czego nie da się wycenić na żadne pieniądze – relaks, spokój, oderwanie od codziennych trosk i problemów, a w związku z tym bezcenne zdrowie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj