Czy warto inwestować w dobre auto dostawcze?

0
488
Czy warto inwestować w dobre auto dostawcze?

Dobre auto dostawcze to możliwość transportowania towarów i towarzysz w pracy w niejednym przedsiębiorstwie. Na jaki model warto się zdecydować i czym powinien wyróżniać się samochód dostawczy godny uwagi? Spójrz na najważniejsze informacje na ten temat i wybierz model dla siebie.

Zalety dobrego auta dostawczego?

Jakie są zalety dobrego auta dostawczego? To przede wszystkim cechy wymagane przez dane przedsiębiorstwo. Dla jednych najważniejszy będzie ekonomiczny charakter samochodu, dla innych jego ładowność. Nie ulega wątpliwości, że istotny w aucie dostawczym jest komfort pakowania oraz efektywny załadunek. Pomagają w tym na przykład przesuwne drzwi, odpowiednia wielkość otworu oraz możliwości w zakresie przewożenia długich paczek.

Istotne z punktu widzenia posiadacza auta są również gabaryty samochodu dostawczego. Zwłaszcza, gdy auto będzie służyło do przemieszczania się po ciasnych ulicach miast i parkowania w wąskich przestrzeniach.  

Craften Furgon i Transporter 6.1 Furgon – auto wielozadaniowe

Jakie auto dostawcze wybrać? Z pewnością warto zdecydować się na jeden z pojazdów oferowanych przez Volkswagen. Ich szczegółową ofertę można znaleźć na stronie: https://centrumwroclaw.pl/vw/.

W ofercie Volkswagena znajduje się między innymi VW Craften Furgon orz Transporter 6.1. Ten pierwszy wyróżnia się doskonale zorganizowaną kabiną pasażera wyposażoną w praktyczne schowki, możliwość ładowania telefonu oraz bardzo dobrą widocznością. Ponadto, Craften Furgon to efektywna ładowność oraz komfortowy załadunek.

Wart uwagi jest również Volkswagen Transporter 6.1. W tym samochodzie zmieścisz aż 3 europalety, a jego załadunek to aż 1,4 tony. Nowoczesny system wspomagania kierowcy pomoże w czasie pracy, a komfortowy załadunek usprawni transport. Ten model jest doceniany w branży transportowej już od ponad 70 lat – to bezsprzeczny argument przemawiający na jego korzyść.

Leasing wygodna opcja finansowa dla firm

Zastanawiasz się, czy Twoją firmę stać w tym momencie na nowy samochód dostawczy? Wahasz się przed zakupem, bo obawiasz się długotrwałych zobowiązań? Oferta leasingowa Volkswagena pomoże rozwiać wątpliwości. Leasing Autonajem Volkswagen Samochody Dostawcze to sposób na płacenie niskiej raty oraz możliwość wymiany auta co 2-4 lata bez konieczności jego wykupu.

Volkswagen w ten sposób stwarza możliwość wykorzystywania samochodu dostawczego do pracy bez potrzeby ponoszenia dużych kosztów. Poza korzystnymi warunkami finansowymi możesz też skorzystać z promocyjnych pakietów ubezpieczeń oraz opłacalnej oferty napraw serwisowych i przeglądów. To szansa na codzienny komfort i bezpieczeństwo użytkowania samochodu dostawczego.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj