Pasta polerska one step – do czego służy i jakie ma zalety?

0
260
Pasta polerska one step - do czego służy i jakie ma zalety?

Zajmujesz się szeroko rozumianym car detailingiem? Twoją specjalnością jest renowacja i korekta lakieru? Jeżeli tak, na swoim koncie na pewno masz dziesiątki, jeśli nie setki polerowań karoserii. Na pewno również wypracowałeś własny schemat działania, który daje ci najlepsze efekty i zapewnia wysoką wydajność pracy. Pomagają ci w tym maszyny polerskie i oczywiście odpowiednie środki, na których czele stoi pasta polerska. Jeżeli do tej pory twoja praca była podzielona na 3 etapy: polerowanie, wykańczanie i zabezpieczanie, powinieneś wiedzieć, że od dziś możesz zaoszczędzić swój czas. Pozwala na to pasta polerska one step, która łączy w sobie wszystkie 3 ww. czynności w jednym działaniu.

Jak działa past polerska step polish?

Unikalna formuła pasty polerskiej one step sprawia, że wystarczy jedna czynność polerowania, aby usunąć zarysowania z karoserii, wykończyć powierzchnię nadając jej efekt mokrego lakieru, a w końcu zabezpieczyć lakier na czas od 6 do 12 miesięcy. Do tej pory trzykrotnie musiałeś wykonywać tę czynność, za każdym razem sięgając po inny środek. Teraz możesz to zmienić, oszczędzając swój czas i siły, stosując pastę one step. To właśnie ona pod wpływem temperatury stopniowo uwalnia kolejne związki, odpowiedzialne za różny proces pielęgnacji lakieru. Pierwszym etapem jest delikatne ścieranie warstwy wierzchniej, w wyniku czego usunięte zostają wszelkie zarysowania. Drugi etap polega na wykończeniu powierzchni glinką. Lakier jest polerowany i nadaje mu się efekt mokrej powierzchni. Kolor nabiera głębi, stając się perłowy i elegancki. Ostatnim etapem korekty lakieru jest jego zabezpieczenie. Pasta Menzerna na powierzchni tworzy niewidoczną gołym okiem powłokę. Nie pozwala ona zabrudzeniom przywierać do lakieru, czyniąc mycie samochodu szybszym i łatwiejszym, a także zabezpieczając lakier przed groźnym działaniem ptasich odchodów.

Dobra pasta do usuwania rys, która nadaje połysk

Przedstawiony tu przez nas połysk cieszy się coraz większą popularnością na rynku, także w środowisku profesjonalistów. Najważniejsze cechy tej pasty to duża wydajność, skuteczność w usuwaniu każdej rysy, a także doskonałe właściwości ochronne. Pasta nie zawiera silikonu i jest stosunkowo łatwa w wyrabianiu. Charakteryzuje ją duża wydajność, a sam towar jest sprzedawany w przystępnej cenie. Krótki czas dostawy stanowi dodatkową zachętę do jej zamówienia i przetestowania. Jeśli i ty chcesz sprawdzić jak działa pasta polerska one step, koniecznie dokonaj jej zakupu na naszej stronie i cierpliwie oczekuj na przesyłkę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj