Auto detailing – wszystko co musisz wiedzieć

0
332
Auto detailing - wszystko co musisz wiedzieć

Czym jest auto detailing? Składają się na niego trzy podstawowe czynności: czyszczenie, polerowanie oraz woskowanie zarówno wnętrza, jak i zewnętrznej strony pojazdu. Profesjonalne myjnie detailingowe, oprócz tego rozbudowanego procesu, oferują także inne usługi przywracające samochodom estetyczny wygląd. Poznaj ich szczegółowy zakres działalności i dowiedz się dlaczego warto powierzyć im swój prywatny pojazd.

Jak wygląda profesjonalny auto detailing wnętrza?

Detailing wnętrza samochodu jest bardziej skomplikowanym procesem, niż mogłoby się wydawać. Oferta profesjonalnych myjni detailingowych, takich jak https://piven-service.pl/, oprócz standardowych podstaw, zawiera również wiele dodatkowych czynności, mających pozytywny wpływ na ostateczny wygląd pojazdu. Odkurzanie, mycie oraz suszenie wnętrza samochodu, z odpowiednim dopasowaniem środków do czyszczenia oraz szczotek nie wystarczy, aby w stu procentach zadowolić klienta. Dodatkowe elementy oferty auto detailingu to m.in. odnowa tapicerki skórzanej, mycie szyb wewnętrznych środkami żelującymi, co pomaga w dokładnym usunięciu z nich nieczystości, oraz nałożenie na drewniane fragmenty wosków i dresingu. Niektóre punkty proponują swoim klientom także renowację felg, mających duży wpływ na wygląd samochodu. Proces ten sprzyja również zwiększeniu ich odporności na czynniki zewnętrzne. Zakres wykonywanych usług jest konsultowany z klientem podczas określania stanu wnętrza pojazdu przez fachowca.

Oferta zawodowej myjni detailingowej

Oprócz profesjonalnego detailingu wnętrza i strony zewnętrznej samochodu, fachowe punkty oferują także inne usługi, wpływające pozytywnie na wygląd pojazdu. Jedną z nich jest usuwanie małych, jak również bardzo dużych wgnieceń bez lakierowania. Z usługi tej skorzystać można, jeśli dany element nie był wcześniej lakierowany. Zainteresowany klient ma również możliwość wyboru jednoetapowego odświeżenia lakieru, co pozwala na usunięcie wielu zarysowań oraz drobnych uszkodzeń powłoki.

Fachowe firmy auto detailingowe bardzo często oferują również możliwość przyciemnienia szyb w samochodach. Ich oklejenie zapewnia osobie korzystającej z pojazdu dodatkową ochronę przed słońcem. Ponadto samochód nie nagrzewa się, gdyż jedną z właściwości specjalistycznych folii jest utrzymywanie chłodu w jego wnętrzu. Są one również dobrym zabezpieczeniem podczas stłuczki, gdyż hamują rozbryzg odłamków szkła.

Chcąc skorzystać z auto detailingu, warto wybrać zaufaną firmę. Powierzając samochód w dobre ręce, zyskamy gwarancję solidnego wykonania pracy, w której uwzględnione zostaną nasze oczekiwania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj